Rapid Shift Macera Oyunu


81

Ücretsiz oyunlar arasında yer alan Rapid Shift, koşu oyunlarından daha farklı bir kamera açısıyla oyuncuları maceraya çağırıyor. Oyuncunun gözünden veya arkasından değil, yan taraftan göreceğiniz haritada karar vermeniz çok daha zor olacak. Mobil oyunlar kategorisinde yer alan uygulama 4.1 sürümüyle oyunculara sunulmuştur.

Tehlikelere Koşarak Kaç!

Rapid Shift oyununda en önemli amacın hayatta kalmak olduğunu unutmadan elinden geldiği kadar hızlı ve bir yere takılmadan koş. Sezgisel kontrol becerisi, el göz koordinasyonu, ani reflekslerin test edilmesini sağlayan özellikler bulunuyor. Tehlikeden uzaklaşabilmek için serbest koşu adı verilen süreci başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Rapid Shift oyunu sadece düz bir koşudan ibaret değil. Atlayacağın yerde ne bulunduğuna, yerdeki nesnelere, havada ne bulunduğuna, nelerden zarar görebileceğine dikkat etmen son derece önemlidir. Oyunda en yüksek puana ulaşabilmek için öncelikle tecrübe edinmen gerekiyor. Bunun için birkaç koşu boyunca beklenmedik problemlerle karşılaşabilir, ani refleksleri gösteremeyebilirsin. Google Play Store’den indirilebilen oyun özel grafikler ile oluşturulmuş, oyunda ileriyi iki boyutlu bir şekilde görmeniz sağlanmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir