Xstreamer Mobil Oyunu


78

Google Play Store’den indirilebilen mobil oyun Xstreamer ile nasıl bir yayıncı olacağınızı belirleyerek kendinizi test edebilirsiniz. Oyundaki sistem, gerçekte olduğu gibi oluşturulmuş ve kitlenin oluşturulması, arındırılması aynı şekilde belirlenmiştir. Sizi sevenler olacağı gibi, sevmeyenler de olacaktır. En önemli noktayı kendiniz olmanız yönünde belirleyerek, kişisel isteklere fazla takılmadan oyunlar oynarsanız kitleniz de artacaktır.

Hayalindeki Oyun Yayıncısı Ol

Oyunda çok önemli püf noktalar bulunuyor. Kimse başladığı gibi gitmeyen ve kendini bir süre sonra değiştiren kişilerden hoşlanmaz. Özellikle sizi benimseyecek olan kitlenin nasıl olduğuna, neleri sevdiğine dikkat etmeniz gerekiyor. Yapacağınız yayınlarda hangi oyun türünde daha başarılıysanız, buna yönelmenize gerek yok, Sadece sohbetiniz için gelmiş insanlar da bulunuyor olabilir.

Genellikle bütün kitleyi memnun etmek ve memnuniyet oranını yüzde yüze çekmek imkansız. Yine de bu oranı en yüksek seviyede tutmak ve iyi bir yayıncı olduğunuzu kanıtlamak için oynayacağınız oyunları ve sohbet konularını dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Ancak bu sayede Xstreamer ile kendini kanıtlayan bir yayıncı olabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir