Smartphone Tycoon Mobil Oyunu


86

Dünya’da telefon şirketlerinin sahiplerinden bir tanesi olduğunuzu hayal ederek oynayabileceğiniz Smartphone Tycoon oyununda bir telefon üreticisiniz. Hem üretim hem de pazarlama süreciyle ilgilenerek, Dünya genelinde akıllı telefonların satış sürecinin nasıl işlediğini eğlenceli bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Telefonun Maliyetine Dikkat Edilmesi Şart

Telefonda sürekli olarak en üst düzey özellikleri kullandığınız taktirde, maliyet de artış gösterecektir. Önemli olanın maliyet ve telefonun en iyi özelliklere sahip olmasıyla ilgili olmadığını çok geç anlayan binlerce oyuncu bulunuyor. Piyasadaki telefonlarla kendi telefonunuzu kıyaslayabilir, bir özellik fazlasını ekleyerek çok daha pahalıya satabilirsiniz.

Ön plana çıkan özelliğini gören tüketiciler, diğer tüm alanlarda daha iyi olduğunu düşünerek, sadece bir avantajı bulunan telefon için iki kat fazla para ödeyebiliyor. Maliyeti çok fazla düşürerek yüzlerce katına satış fiyatı belirlediğinizde de, telefonu inceleyen kişiler tarafından inanılmaz yorumlar yapılarak, kötü bir sonuç almanıza yol açılabiliyor. Mobil oyunlar kategorisinde yer alan telefon şirketi yönetme oyununda stratejinizi belirleyebilir ve en iyi veya en pahalı telefonu üretebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir