Weed Inc Mobil Oyunu


77

Çiftlik yönetmek için oluşturulmuş Weed Inc adındaki uygulamayı mobil oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz. İngilizce dil seçeneğiyle oynayabileceğiniz oyun için bitkileri dükkandan satın alarak tarlanızda yetiştirebilir ve kazandığınız parayla tarlanızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca aldığınız seviyelerle birlikte çok daha kaliteli bitkiler satın alarak bunları yetiştirip satabilir ve başarılı bir çiftçi olabilirsiniz.

Çiftliğinde Her Şeyi Kendin Yetiştir!

Son derece zor gibi görünse de, özellikle başlangıçta bu ile kendi başınıza başlıyor olmanız ve zamanla büyümeniz, bu oyunun en sevilen zorlukları arasında yer alıyor. Başlangıçta birer adet ürettiğiniz ürünleri elle üreterek par kazanıyorsunuz. Daha sonra ise iş otomatiğe geçiyor ve çalışanlar alarak, her bir bölümde istediğiniz meyveleri, sebzeleri ve çiçekleri yetiştirebiliyorsunuz.

Maliyetini ve kazanç oranını düzgün hesapladığınız taktirde sürekli olarak gelir elde edebilir, farklı şehirlerde pek çok farklı tarla kurabilirsiniz. Weed Inc mobil uygulamasında pek çok farklı türde bitkiyi sadece ekmekle kalmıyor, aynı zamanda bakımlarını yaparak her birinin özel bir şekilde hasada uygun hale gelmesini sağlıyorsunuz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir