Resident Evil 2 İncelemesi


84

Oyun kusursuz bir macera oyunu. Oyun içerisinde 4 adet senaryo var. Bunlar LeonA, LeonB, ClaireA, ClaireB. Her ki karaktere de ait olan A senaryolarını oynayabiliyorsunuz. İki karakterden birisinin A karakterini bitirmeniz halinde B karakterini oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bu konuda oyunun uzun süreli oynanması için söz konusu sistemin çok da iyi olduğunu söyleyemeyeceğiz.

Oyunu oynayabilmek için en az Direct3D uyumu olan bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. S3 Virge yeterli olacaktır. Software moduna baktığımız zaman grafikler yönünden oldukça kötü olduğunu söyleyebiliriz. Fakat oyun esnasında yaşanılan atmosfer bu durumun göz ardı edilmesini sağlıyor diyebiliriz.

Oyunda fazlasıyla kan görüyoruz. Oyunu oynadığınız esnada hareket halinde olan her şey sizi korkutmasın. Her şeye ateş etmeyin ve de sürekli heyecanlanmayın. Gerçekçi ses efektleri oyunu oynarken sizi ürkütecek olup kendinizi gerçek bir macerada gibi hissedeceksiniz! Aksiyon ev korku oyunlarını seven oyuncular için mükemmel bir oyun diyebiliriz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir