S 2 Son Silah


70

Son Silah yepyeni bir oyun!

S2 – Son Silah’ın Türkiye’ye geldiğini sizlere duyurduk ve ardından birçok çalışmaya başladık. Yaptığımız çalışmalarla her zaman Joygame oyuncularına yakışacak bir hizmet sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda birçok işin üstesinden geldik. Öncelikle CJGame ile yapılan anlaşmaların ardından S2 – Son Silah sunucularının Türkiye’ye kurulması işlemine başladık. Ardından bize gelen oyundaki hataların üzerinde çalışmalarımızı sürdürdük ve bu hataları minimuma indirdik. Daha sonra oyunda Türkçeleştirme çalışmalarına da hız verdik ve oyunun büyük bir bölümünü Türkçe’ye çevirdik. Bununla birlikte %100 Türkçe sözü verdiğimiz oyunumuzda tabii ki seslendirmeler de Türkçe olacaktı. Bunun için de kolları sıvadık ve seslendirme çalışmalarına başladık!

Şimdilik S2 – Son Silah ile ilgili ilk haberler bunlar. Yakında gelecek yeniliklerle karşınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Hey! Her şehrin kuralları vardır dostum!

S2: Son Silah, Türkiye’nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı
Joygame’in, 2012’ye damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile Son Silah – S2, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor. Yeni nesil grafikler, kendinizi savaş alanında hissettiren ses efektleri ve yepyeni modlar MMOFPS Son Silah – S2’de hayat buluyor. Hemen S2 Son Silah sayfasına git ve bu heyecanı yaşamaya başla

Tanıtım:


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir