Wolfteam av mevsimi


76

Wolfteam av mevsimi

Counterstrike fenomenini yıkan yılın MMOFPS Online oyunu Wolfteam, Joygame kalitesi ile tamamı türkçe olarak first person shooter oyun severler için hazır.

Milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurtadamlar, eğlence, adrenalin ve Joygame kalitesi ile 7 / 24 hizmet hepsi Joygame Wolfteam’de!

Wolfteam ile yeni bir fps deneyimine hazır mısınız? Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı, eş zamanlı olarak hem kurtadam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurtadam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.

Çeşit çeşit karakterler, özel versiyon karakterler, kurtlar, özel versiyon kurtlar, silahlar, özel versiyon silahlar, onlarca harita ve oyun modları ile sınırları olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz, kurulumu ve oynanışı ücretsiz olan 2012 yılının en iyi mmofps oyundur.

Hemen Wolfteam’e üye ol, oyuna gir, tarafını seç. Kırmızı takım mı? Mavi takım mı? Kurtadamların ve insanların olduğu bu amansız mücadelede yerini almaya hazır mısın


admin

6 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir