Severance’dan HD fragman


81

Severance

Zamanın en çok oynanan, en çok sevilen oyunlarından bir tanesi olan Severance: Blade of Darkness halen kendinden söz ettiriyor. Oyun için yeni bir fragman daha yayımlandı, ancak tabi ki yapımcılar tarafından değil, fanlar tarafından. Bu fragmanının dikkat çeken özelliği ise HD kalitesiyle yayımlanması. Eğer oyunu halen denemediyseniz bu fragmandan sonra eski oyunseverlerin oyuna bir şans vereceğini tahmin edebiliyoruz. Oyun sadece PC üzerinde oynanabilir.

En çok sevdiğimiz karakter ise cüce abimizdi. Mod yapımcıları tarafından Severance: Blade of Darkness için HD modu yapıldı ve kullanıma sunuldu. Bu mod ile birlikte eskiden almış olduğunuz keyfi devam ettirebilir veya yeni bir maceraya başlayabilirsiniz. Geçmişteki tecrübelerimle sizlere söyleyeceklerim bu kadar.

Ciddi anlamda pişman olmayacağınızı ve güzel bir tat alacağınızı garantiliyebilirim. Hani vakti zamanında bir oyun oynamışsınızdır ve o oyun sizin unutulmazlarınız arasına girmiştir ya, Severance: Blade of Darkness’da öyle bir şey benim için.

Aşağıdan HD halinin oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Modu Moddb’den indirebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir