Star Wars Battlefront II Oyunu İnceleme


97

Yıldız Savaşları filminin oyunu olarak piyasaya sürülen, son yılların en dikkat çekici oyunları arasında yer alan Star Wars ile özellikle hikaye modunda ilerleme kaydedilmiş. Önceki oyununa kıyasla, bu yapımında hikayenin içerisindeki varlığınızı çok daha net bir şekilde hissediyorsunuz. Star Wars Battlefront II oyununda, önceki oyundakinden daha net bir şekilde oyuna ve hikayeye katkınız oluyor.

Son direniş sahnesinin genel itibariyle son derece kolay olduğunu belirtenler de bulunuyor fakat sırf bu sahneyi görebilmek için, oyunu oynadığı için mutlu olduğunu söyleyenler var.

Yıldız Savaşları Oyunu Nasıl?

Pek çok savaş oyunuyla kıyaslandığında, silah sayısının az olduğunu söylemek mümkün. Fakat sırf çeşitliliği artırılmış olarak göstermek için, filmde olmayan silahların koyulmak istenmediği anlaşılıyor. Diyaloglar, karakterlerin görünümleri, sesleri ve hatta silah sesleri dahi kusursuz olarak oluşturulmuş.

Oyunda zaten nasıl oynayacağınızla ilgili bilgiyi başlangıçta alıyorsunuz. Çoklu oyun modu bulunan yapımlardan bir tanesidir. Playstation ve bilgisayar oyunları arasında bulunan Battlefront 2 oyununda tekli oyunculu veya çoklu oyunculu moduyla gerçek rakiplerinizle savaşabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir