The Sims 3 indirimde


77

The Sims 3

Ülkemizde Aral Games distribütörlüğünde satışa sunulmakta olan The Sims geçtiğimiz dönemde yeni bir sürümünün haberini vermiş, farklı bir DLC paketini de oyunculara sunmuştu. Böyle güzel bir haberin ardından şimdi de The Sims 3 serisinde indirimler başladı. Yüzde 50’ye kadar varan indirimlerle şu anda The Sims 3 serisinden bir oyunu satın alma şansınız bulunuyor.

Aral, The Sims oyuncularının yüzünü güldürecek büyük ve kalıcı bir indirime imza atıyor. Bu günden itibaren The Sims 3 oyunları ve eklenti paketleri yepyeni fiyatı ile tüm prestijli mağazaların rafları süsleyecek.

Dünyada milyonlarca fanı olan The Sims serisini ve en son çıkan The Sims 3 Into The Future dahil olmak üzere tüm eklenti paketlerinde geçerli olacak indirimde, oyuncular sahip olmadığı paketleri çok cazip fiyatlar ile satın alabilecekler. % 50’ye varan dev indirim için maraton başladı…

Sims’lerinize yeni yaşam alanları yaratın! Sims’leriniz değişiklik mi istiyor? O halde Sims’lerinizi eklenti paketleri ile farklı deneyimlere sürükleyebilir, üniversite yaşamından, gece hayatına, hayvan bakımından doğaüstü yeteneklere kadar birçok farklı alanda boy göstermelerini sağlayabilirsiniz. Sims’lerinizin hayatını renklendirmek, renklendirirken eğlenmek ise sizin elinizde, bu büyülü dünyaya katılın ve Sims’lerinizin heyecanına ortak olun.

The Sims 3 ana paketi 70,00 TL tüm eklenti paketlerini ise 50,00 TL’lik yeni fiyatları ile aralgame ve tüm satış noktalarından temin edebilirsiniz.

*Stuff paketleri bu kampanyaya dahil değildir.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir