Titanfall 2, eski nesillere gelmeyebilir


97

titanfall_2

İlk oyunuyla büyük ses getiren, tüm oyun konsollarında mükemmel performans gösteren Titanfall’un doğal olarak ikinci oyunu büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Ancak henüz geliştirici firma Respawn Entertainment’tan hiçbir resmi açıklama gelmiş değil; biz yine de Titanfall 2’nin çıkmasına kesin bir gözle bakabiliriz. Ancak ortada bir de kötü haber var, zira sızdırılan bilgilere göre Titanfall 2 sadece yeni nesil konsollar için geliştiriliyor olabilir.

Her başarılı yapım gibi Titanfall’un da devam oyunun gelmesi muhtemel ama bu kez yapımcılar eski nesile oyun çıkartmaya söz veremiyorlar. Söylenene göre gizliden gizliye hazırlıkları başlamış olan Titanfall 2, sadece Xbox One, PlayStation 4 ve PC için geliştiriliyormuş.

Yapımcıların yeni oyunlarında üzerinde durdukları en önemli konuların başında akıcı ve etkileyici animasyonlar oluşturmak geldiği söyleniyor. Yeni nesil oyun anlayışının en önemli parçası olarak gördükleri animasyonları daha iyi hale getirmek için de, üzerinde çalıştıkları platformun gücüne sırtlarını yaslamak zorunda olduklarını belirtiyorlar. Şu an için resmi bir açıklama yok ama yapımcı firmanın harıl harıl deneyimli animasyon uzmanları aradığı ve yeni oyunlarını geliştirmek için ekip kurmaya başladığı söylentileri artık daha sık konuşulmaya başlandı.

Bakalım Titanfall 2 iddiası ne zaman gerçeğe dönüşecek?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir