Bloodborne, 2015’e damgasını vuracak


95

Bloodborne

2015’in ikinci ayında çoğu platformda oyuncularla buluşturulacak olan Bloodborne için oyun forumlarında iddialar ve konuşmalar dönmeye devam ediyor. From Software tarafından geliştirilmekte olan oyun önümüzdeki sene çıkışını gerçekleştirecek oyunlar arasında en fazla beklenenlerden biri. Korku temasına sahip olan oyunun büyük ses getirmesi beklenirken bazı oyuncular bu iddiayı büyüterek Bloodborne’un 2015’in en iyi oyunu olacağını ileri sürdüler.

Şu ana dek bizlere aktarılmış olan videolara ve bilgilere bakarak konuşursak bunun pek de imkânsız olduğunu söyleyemeyiz; ancak diğer oyunlar da az buz projeler değil tabi ki, bunu da es geçmemek gerekiyor.

Özellikle Souls serisiyle kendini kanıtlamış bir firma olan From Software, kendine has bir hardcore oyuncu kitlesini de peşinden sürüklemeyi başardı. Yine kendilerine özel olan oynanış stilini Bloodborne da taşıyarak geleneğin devam etmesini istiyorlar. Alfa döneminde olan oyun şimdiden fazlasıyla beğenilmiş durumda. 2014’ün hayal kırıklıklarından sonra, Bloodborne 2015’e damgasını vurabilecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir