Traffic Rider Mobil Oyunu


82

Oyunda zaten sürat yapmak için sizi teşvik eden pek çok etken bulunuyorken özellikle birincil kamera kullanılmış olması, oyunun heyecanının daha da fazla olmasını sağlıyor. Dikkatli bir şekilde kurallara uyarak motor kullanan bir oyuncu olabileceğiniz gibi, trafik canavarı olarak tabir edilen bir oyuncu da olabilirsiniz. Bu durumda heyecanın daha da üst seviyelere çıkmasına yol açacak şekilde takip altında olursunuz. Traffic Rider oyunu kendi türündeki en sevilen oyunlar arasında kısa sürede katılmıştır.

First Person Kamerayla Heyecan Artırılmış

Grafiklerinde herhangi bir eksiklik olmadığının görülmesi, sürat yapıldığında ekran kaymalarının gerçekteki gibi yaşanması sevilen özelliklerindendir. Doğru bir şekilde trafikte seyahat etmek veya kuralları hiçe sayarak hayati tehlikelerle karşılaşmak oyuncuların seçimidir.

Oyunda küçük çocukları ve gençleri hız yapmaya yönlendiren bir görünüm oluştuğunun söylenmesi mümkün değildir. Özellikle bu yönde bazı yorumlarla karşılaşılıyor. Çocuklara ve gençlere hız yapmalarının mümkün olduğu fakat yaptıkları taktirde başlarına neler geleceklerinin net olarak yansıtıldığı, mobil oyunlar kategorisinde yer alan uygulama oluşturulmuştur.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir