“Uncharted 4, The Last of Us’a benzemeyecek”


101

uncharted_4

Geride bıraktığımız hafta Uncharted 4’ün yönetmenlik koltuğunda oturmakta olan Amy Hennig bu görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Bu istifa açıklamasının üzerinden pek bir zaman geçmedi ki koltuk hemen doldu ve artık Uncharted 4’ün yönetmenliğini daha önce The Last of Us gibi seneye damgasını vurmuş oyunun yönetmenliğini yapmış olan Bruce Straley ve Neil Drunckmann geldi. Bu ilginç gelişme oyuncuları bir yandan sevindirirken bir yandan da kuşku içerisinde bıraktı. Bilindiği gibi The Last of Us kıyamet sonrası bir dönemi ele aldığı için fazlasıyla karanlık bir temaya sahipti; Uncharted 4’ün de böyle olmasından korkuluyor.

Bunun üzerine Naughty Dog’un kurucularından biri olan Evan Wells, Uncharted’ın tamamen farklı bir marka olduğunu ve oyunculara The Last of Us’tan farklı bir deneyim yaşatmak için yola çıktığını belirtti. Konuyla ilgili Wells, “Uncharted hayranlarının bu konuyu endişe etmelerine hiç gerek yok. The Last of Us’ın karanlık atmosferi Uncharted’a yansımayacak.” açıklamasını yaptı.

Uncharted 4: A Thief’s End, Playstation 4 için özel olarak geliştirlmekte. Oyun, 2015 yılında piyasaya çıkacak. İşte karşınızda kaçıranlar için Uncharted 4: A Thief’s End’in duyuru videosu, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir