Witcher 3: Wild Hunt PS4 Oynanış Videosu


99

Witcher 3 Wild Hunt

Bu vakte dek hakkında birçok bilgi ve görüntü yayımlanan Witcher 3: Wild Hunt, bunların hepsini son ayarlarda PC üzerinde oyuncularla paylaşmıştı. Oyun hakkında ortaya atılan spekülasyonlar, görüntü kalitesinin ve sistemin trailerlarda gösterildiği kadar iyi olmayacağı yönündeydi. Yapımcı firma da bu iddiaları biraz olsun alaşağı edebilmek için şimdi de PS4 için bir oynanış videosu sundu bizlere. 1080p kalitesinde oynanacak olan oyun 30 FPS olacak.

Tabii oyun asıl satışını konsollar üzerinden gerçekleştirecek ve bu yüzden The Witcher 3’ün PS4 ve Xbox One’daki performansı gayet önem taşıyor. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Xbox YouTube kanalı üzerinden 1080p/60fps çözünürlüğünde bir oynanış videosu göstermiş ancak videoda Xbox logosu kullanılmasına rağmen görüntülerin PC’den çekilmiş olması kullanıcıların büyük tepkilerine sebep olmuştu.

Bunun sebebi ise oyunun Xbox One’da zaten 900p ye 30 fps çalışacağı idi. Bu sefer de oynanış görüntüsü PlayStation 4’ten geliyor. Oyun PS4 üzerinde 1080p 30fps’de çalışıyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir