EA Access yüz güldürüyor


85

EA Access

Xbox One üzerinden oyunculara EA Access erişimi sağlayan Electronic Arts, servisine ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz gün düzenlenen toplantıda servislerinin kendilerini ve oyuncuları fazlasıyla memnun ettiğini, bunla birlikte beklentilerin üzerine dahi çıktıklarını dile getiren yetkililer, 2016 yılıyla birlikte EA Access’i daha komplike ve daha gelişmiş bir hale getireceklerini de sözlerine eklediler. Yeni oyunların sisteme eklenmesi de yine beklenenler arasında bulunuyor.

Şimdiden EA Acces üzerinde 12 farklı oyun markası bulunuyor. Üyelik bazlı uygulamanın kullanıcı sayısı gittikçe artıyor ancak EA şu anda üye sayısını açıklamayacaklarını belirtti. Hizmet genişleyip beklenilen noktaya ulaşınca bu bilgileri paylaşacaklarını açıkladılar. Ayrıca EA Access sayesinde oyuncular hakkında birçok bilgi edindiklerini ve bunların kendilerine olumlu olarak yansıdığını belirttiler.

EA Access geçtiğimiz yıl hizmete sunulmuş, belirli aylık ücret karşılığında EA oyunlarını bedava olarak oynayabileceğiniz hatta yeni çıkan oyunları herkesden önce deneyimleyebileceğiniz üyelik tabanlı bir hizmet. Peki siz EA Access hakkında ne düşünüyorsunuz?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir