Wolfenstein: The New Order’dan yeni video


98

Wolfenstein The New Order

FPS serilerinin en önemlilerinden biri olan gösterilen Wolfenstein serisine yeni bir oyunun daha katılacağının açıklaması yakın tarihte bizlerle paylaşılmıştı. Dün akşam saatlerinde yeni oyun The New Order’dan yeni bir fragman daha bizlerle buluşturuldu. Yaklaşık 3 dakikalık olan videoda oyun içi görüntülerin yer alması bizleri sevindirirken oyunun en önemli platformlarda çıkış yapacak olması ise sevindiren farklı bir detay.

Wolfenstein: The New Order’ın yeni videosunda serinin kahramanları ve kötülerine “bol patlamalı” bir bakış atıyoruz! “BOOM BOOM” başlıklı 2 dakika 46 saniyelik video oyundaki tüm önemli karakterlerin altını çiziyor.

FPS türünün babası diyebileceğimiz Wolfenstein serisine bambaşka bir bakış açısı getirecek oyun Avrupa’da 23 Mayıs 2014’te Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 ve PlaysStation 3 için piyasaya çıkacak. Şimdi ön-sipariş verirseniz sıradaki DOOM oyununun betasına katılma şansı kazanacak olmanız da cabası… İşte Wolfenstein: The New Order’ın yeni yayımlanan fragmanı, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir