Reaper of Souls öncesi alışma paketleri


99

Reaper of Souls

Yakın zaman içerisinde Diablo 3’ün devamı olan Reaper of Souls bizlere Blizzard tarafından sunulacak. Paket hakkında çoğu detay bu vakte kadar aktarılmış iken şimdi yeni gelen resmi bir bilgi de Reaper of Souls öncesi başka yamaların da bizlerle buluşturulacağı yönünde. Bu yamalar bizleri Reaper of Souls’a hazırlayacakmış. Nasıl içeriğe sahip olacaklarını hep beraber göreceğiz, şimdilik yeni paketler hakkında bir detay yok.

Diablo III’ten Reaper of Souls’a geçişimize ortamı hazırlayacak 2.0.1 yamasının ayak sesleri nihayet yaklaşıyor. Bir süredir zaten Test Sunucularında denemesi yapılan yama, Loot 2.0, Paragon 2.0 gibi yeni sistemleri oyuna ekleyecek. Ve görünüşe bakılırsa gerçekten de çok yakında bizlerle olacak. Nereden mi biliyoruz? Diablo’nun resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımdan!

Tweet’te verilen linkte de Diablo III Launcher’ın nasıl Battle.Net Client’a çevrileceğiyle ilgili bilgiler olduğunu göze alınca gerçekten de Blizzard son düzlüğe girmeden önceki son hazırlıkları yapıyor gibi bir izlenim oluştu bizde… Nihayet Diablo III’e tekrar geri dönmek için bir sebebimiz var!


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir