Blizzard, yeni karakterler getiriyor


93

wow

Blizzard hiç beklenmedik bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor. World of Warcraft içindeki karakterlerin tasarımı yeniden yapılandırılıyor. World of Warcraft Sanat Yönetmeni Chris Robinson tarafından paylaşılmış olan fotoğraflara baktığımızda çok iyi geliştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Yazımızın altında bulunan galerideki fotoğrafları siz de gördüğünüzde bizle aynı fikirde olacağınız kesin.

Resmi World of Warcraft blogundaki yazısında karakter modellerini sıfırdan yaparken izledikleri yolu da biraz anlatan Sanat Yönetmeni, en önem verdikleri şeyin yeni modellerin orijinal versiyonların ruhuna sadık kalması olduğunun altını çizdi. Bazı modellerin 1000 poligondan az olduğunu ve yeni modellerin çoğunun 5000 poligonun üzerine çıktığını da vurgulayan Robinson, kalan diğer ırklar üzerinde de hararetle çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Tüm vanilla ırkları ve The Burning Crusade ek paketiyle gelen Blood Elf ile Draenei’lar Warlords of Draeneor çıkışında tamamen sıfırdan yapılmış, yeni iskeletleri ve animasyonlarıyla karşımızda olacak yani.

Böylece an itibariyle yeni Cüce, Gnome, Ork, Forsaken, Tauren ve dişi İnsan modellerinin yeni hallerini görmüş olduk. Geriye Night Elf, Blood Elf, Draenei, Troll, dişi Ork ve erkek İnsan modelleri kalmış oluyor. Umarız Blizzard bizi çok bekletmeden yeni blog yazılarıyla kalan ırkları da göz önüne sermeye devam eder.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir