WoW yeni karakter yaratma ekranı


90

wow

Blizzard, aylardır yaptığı açıklamalarla WoW oyuncularını heyecanlandırmaya devam ediyor. Yeni karakterlerin geleceği Blizzcon’da açıklanırken bazı oyunculara, sırada saatlerce beklemeyi göze alan oyunculara bu karakterleri deneme şansı sunmuştu. Bir arkadaşımız da o esnada ekranı videoya çekmiş ve bu videoyu YouTube’da paylaşmış. Görüntü kalitesi iç açıcı olmasa da farkları rahat bir şekilde görebiliyoruz.

Uzun süredir World of Warcraft oynayan oyunculardan birçoğunun en çok merak ettiği özelliklerden biri de yeni karakter modelleri. BlizzCon’da sıraya girip yeni karakter modellerini deneme şansı bulan oyunculardan biri, biraz geç de olsa yeni modellerin karakter yaratma ekranında nasıl durduğunu gösteren bir videoyu kanalına yüklemiş. ExaltedGamingK53S isimli Youtube kullanıcısının kanalındaki videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Görüntü kalitesi çok parlak olmasa da, yeni Ork, Cüce ve Gnome karakter seçeneklerini görmek fena olmadı hani… Çok yakında başlamasını beklediğimiz betasında diğer ırkları da bizzat deneme ve daha kaliteli videolar çekme fırsatı buluruz umuyoruz ki.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir