WoW’da ödül kazanmak ister misiniz?


94

wow

Dünyanın en çok oynanan MMO oyunlarından biri olan World of Warcraft için çok özel bir site ödül yağmuru başlatıyor. Bugünün sonuna kadar devam edecek olan çekilişte oyunculara oyun içi birçok hediye dağıtılacakken bunlardan bir tanesi de sizin olabilir. Ancak katılımcı sayısının neredeyse yüz binlere ulaşması bekleniyor, bu yüzden pek de ümitlenmesek iyi olur.

Yaptığı World of Warcraft haberleriyle bilinen MMO-Champion sitesi de yeni yıl çılgınlığına kapıldı ve takipçileri için bir yılbaşı yarışması hazırladı. Yarışmanın ödülleri WoW oyuncularının ilgisini bir hayli çekecek türden: Sadece TCG(Trading Card Game)’den çıkabilen nadir petler ve 5 adet de Curse Premium üyeliği! Hediye edilecek petler arasında Sand Scarab, Purple Puffer, Eye of the Legion, Landro’s Lil’ XT, Landro’s Lichling yer alıyor.

Katılmak için yapmanız gereken ise oldukça basit: 27 Aralık Cuma’ya kadar MMO-Champion’ın ana sayfasındaki başlığa yorum yapmak. MMO-Champion yetkilileri kazananlara özel mesaj yoluyla ulaşacaklar. Kim bilir, belki de kazanan siz olursunuz…


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir