World of Tanks, Altın Joystick ödülünün sahibi oldu


113

World of Tanks

Geride bıraktığımız sene dünyanın en iyi MMO oyunu olarak seçilen World of Tanks oyun dünyasında ödülleri toplamaya devam ediyor. Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından biri olan WoT şimdi de Altın Joystick ödülünün tek sahibi oldu. En iyi online oyun olarak tekrar seçilen World of Tanks’i arkasından takip eden isimler ise League of Legends ve DOTA 2.

Wargaming CEO’su Victor Kislyi, “World of Tanks’in Altın Joystick Ödülleri’nden ikinci kez zaferle ayrılması, tutkulu ve bizden değerli yorumlarını esirgemeyen World of Tanks topluluğu olmadan mümkün olmazdı.” şeklinde konuştu. “Oyuncularımıza süregelen destekleri ve katılımları nedeniyle çok teşekkür ederiz.

Oyun geçtiğimiz yıl “Yılın En İyi MMO’su” ödülünü evine götürmüş, video oyunları endüstrisinde ne derece büyük çaplı bir fenomen olduğunu bir kez daha göstermişti.

Oyun endüstrisinin tamamen oyuncular tarafından kararlaştırılıan tek ödülü olan Altın Joystick Ödülleri her yıl birçok kategorideki en ön plana çıkan oyunları seçiyor. Oylamalar online olarak oyuncular tarafından gerçekleştiriliyor ve Westminster Bridge Plaza, Londra’da gerçekleştirilen seremonide sahiplerine dağıtılıyor.

Bu müthiş ödülün minnetarlığını göstermek adına Wargaming tüm oyuncularına özel bir araç armağan ediyor: T7 Savaş Aracı. Bu ikinci seviye hafif zırhlı Amerikan tankı normal yollardan edinilemiyor. 8.9 güncellemesiyle dağıtılacak olan araç, herkesin hesabına ek bir garaj yeri ile birlikte sunulacak. Erişmek için son güncellemenin yüklenmesi yeterli. Kurulumdan sonra oyuncular oyuna girdikleri anda bu özel araca kavuşabilecekler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir