World of Tanks 8.10 güncellemesi


90

World of Tanks 8.10 güncellemesi

Dünyanın en çok oynanan MMO oyunlarından biri olan, her geçen dönem oyuncu sayısını artıran ve mükemmel bir sistemle birlikte grafik kalitesine sahip olan World of Tanks’in yeni güncellemesi oyuncularla buluşturulmaya hazırlanıyor. Bazı bölgelerde şimdiden çıkışını gerçekleştirmiş olan güncelleme Asya ülkelerine biraz gecikmeli olarak gidecek. Aynı zamanda güncelleme için bir de tanıtım videosu paylaşıldı.

Wargaming bugün World of Tanks 8.10 güncellemesinin Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’da çıkışını duyurdu. Çinli ve Vietnamlı sanal tankçılar yeni içeriği 26 Aralık tarihinde, Koreli oyuncular ise 27 Aralık’da deneyecek.

8.10 güncellemesi, Japonya’yı teknoloji ağacına dahil etmesinin yanında tank portfoyünü, Japon prototip tankı Type 5 Ke-Ho’nun da en üst seviyeden dahil olduğu 4 hafif tank; en üst sınıf STB-1’in başını çektiği 9 orta sınıf tank ve Type 3 Chi-Nu Kai premium orta sınıf tank ile toplamda 14 Japon zırhlısı ile genişletiyor.

Güncelleme aynı zamanda Sovyet teknoloji ağacını, iki yeni zırhlı makine olan Aşama 9 Object 430 Variant II ve Aşama 10 Object 430 orta sınıf tankları ile zenginleştirdi.
Japon ve Sovyet savaş makineleri ile birlikte 8.10 güncellemesi, yepyeni savaş arenası Saklı Köy’ü de içeriyor. İşte yeni güncellemenin tanıtım videosu, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir