Rosh Online’a büyük güncelleme


90

Rosh Online

Ignited Games tarafından geliştirilmekte olan ve bir zamanlar ülkemizde Son Destan adıyla binilen Rosh Online gelişimini halen sürdürüyor. Oyuncu sayısını artırmakta olan oyun bunu kutlamak için yepyeni ödüller verecek. Ödüller hem oyun içi olacak hem de gerçek hayatta. Yapılanlar sadece ödül dağıtımı olmayacak, oyunun içine deyeni haritalar ve zindanlar ekleniyor.

Strateji oyunumuz Rosh Online’da büyük yenilikler yapılacağına dikkatleri çeken Ignited Games CEO’su Peter Kang, olarak oyuna yeni bir server ekleneceğini duyurdu. Kang, Türkiye’deki adıyla bir zamanlar Son Destan oyunu olarak da bilinen Rosh Online oyununun eski ve yeni oyuncularına açık olacak bu yenilikleri kutlamak amacıyla etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti. Peter Kang, ayrıca hem oyunculara, hem de Rosh Online oyunun oynandığı internet kafelere çeşitli hediye ve ödüllerin de dağıtılacağını açıkladı.

Peter Kang, yeni eklentilerin yapılacağını ve oyuncuların karşılaşma alanı olan pvp zindan alanına; yeni bir PVP zindanı ekleneceğini dile getirdi.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir