United Eleven’a yeni güncelleme


89

united_eleven

Tarayıcı üzerinden en çok oynanan menajerlik oyunlarından biri olan United Eleven’a yeni bir güncelleme daha geldi. Nexon Europe tarafından geliştirilen United Eleven, almış olduğu bu yeni büyük güncellemeyle birlikte içeriğini daha da geliştirirken yeniliklerin hem yeni oyunculara hem de kariyerinde yükselmekte olan oyunculara büyük yararlar sağlayacağının altını çizelim.

Güncellemede Kulüp Oluşturma özelliği tamamen yenilendi. Bu sayede oyuna giriş ve sıfırdan kadro oluşturma süreçleri kolaylaştığı gibi, menajerler tüm süreç üzerinde daha fazla kontrole sahip oluyorlar. Gelişme aşamasındaki menajerler en sevdikleri kulüpten üç oyuncuyu ve mevcutlar arasından bir adet Altın puanlı yıldız oyuncuyu başlangıç takımlarına seçebilecekler. Takımın geri kalanı Avrupa liglerinden en iyi oyuncularla doldurulacak.

Nexon Europe, yeni güncelleme kapsamında özel bir etkinlik olarak “Promotion Push”u düzenliyor. Etkinlik kapsamında menajerler üst liglere yükseldikçe değerli oyun içi öğeler elde edebilecekler (bunların arasında Premium Oyuncular, Antrenman Kartları ve hatta garantili Altın Oyuncu). Haftalık olarak gerçekleştirilecek etkinlik, 12 Kasım’da başlayarak 9 Aralık’a kadar sürecek.

Nexon Europe Ürün Müdürü Paul Lee, güncellemeyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Menajerler için, rakipleri karşısında elde ettikleri başarıyı ölçmelerinin taşıdığı önem kadar oyuna yeni başlayanların olabilecek en iyi seçeneklere sahip olması da önemlidir. Yeni içerik güncellemesiyle deneyimli menajerler diğer menajerler karşısındaki karşılaştırmalı durumlarını görebilecekler. Oyuna yeni başlayanlar ya da yepyeni bir kadro kurmak isteyenler ise sıfırdan güçlü bir takım kurma keyfini yaşayacaklar. Rekabet başlasın!”

Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilir, oyuna dair en son gelişmeleri oyunun Facebook sayfasında görebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir