United Eleven Oyna – Kayıt Ol


87

united_eleven

Nexon Europe bugün büyük bir heyecanla beklenen futbol menajerliği simülatörü United Eleven ile ilgili yeni beta web sitesini duyuruyor. Sezon öncesi dönem 15 Mayıs’ta başlıyor!

Bu web sitesinde şu anda haberler, yeni etkinliklere ait bilgiler, resmi United Eleven forum ve Facebook sayfaları bulunuyor. Ayrıca site, oyuncuların öğrenmek isteyeceği tüm ayrıntıları içeren oyun bilgileri de içeriyor.

NHN Blackpick Corporation tarafından geliştirilen United Eleven, tarayıcı-bazlı, mobil uyumlu bir oyun. Oyunda FIFPro’ya kayıtlı oyuncuların gerçek isimleri, yüzleri ve Bundesliga kulüplerinin lisansı şimdiye kadar görülen en geliştirilmiş rekabet motoru ile bir araya getiriliyor. Bu platformda futbolcu almak, eğitmek ve oyuncu değiştirmek gibi futbol menajerliğinin tüm yönleri deneyimlenebiliyor. Takımın kimyası ise oyun açısından hayati bir öneme sahip. Belli oyuncular birbiriyle eşleştirilirken, bir dizi istatistik ve kilit unsur temel alınıyor. Bunlar bir takım oluştururken ve kullanılacak stratejileri belirlerken her daim yapılması gereken en önemli şeyler arasında yer alıyor.

Ayrıca, oyun sırasında taktik değiştirme yeteneği, galibiyeti elde etmek için büyük önem taşıyor ve bunu yapmanın tek yolu rekabet simülatörüne çok dikkat etmekten geçiyor. Gerçek zamanlı simülasyon oyuncuların hamlelerini en ince detayına kadar gösteriyor; böylece kullanıcılar kimin nereye gidip ne yaptığını görebiliyor ve hızlı kararverme yeteneği kazanıyorlar.

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang, “Umut vaat eden tüm futbol tutkunlarına, merakla bekledikleri menajerlik oyununu ulaştırmak, bizler için çok heyecan verici. 15 Mayıs’ta başlayacak olan beta testi ile birlikte oyuncular, bir takımda oyuncuların en iyi nasıl eşleştirilecekleri dahil her türlü unsuru hesaba katarak kendi taktiklerini belirleyip, kendi futbol takımlarını kurabilecekler” diyor.

United Eleven 8 dilde hizmete sunuluyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, Portekizce ve Türkçe.

Daha fazla bilgi için lütfen www.united11.com adresini ziyaret ediniz. United Eleven ile ilgili son haberlere ise resmi Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/tr.united11.nexoneu


admin

4 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir