Total Conquest İndir


78

Total Conquest

Yepyeni ve fazlasıyla ümit taşıdığımız bir oyun daha mobil platformlara geliyor. Lider oyun geliştiricisi Gameloft tarafından geliştirilmiş olan Total Conquest bugün iOS ve Android platformlarında aynı anda paylaşıldı. Strateji oyunu olan Total Conquest sistem olarak tahmin edebileceğiniz bir yapıya sahip, ama tabi oyunu Gameloft yapınca içine çok farklı ve cezbedici şeyler de sıkıştırmadan edemiyor.

Total Conquest, bir Roma valisi olarak kendi şehir devletini ve ordunu geliştirdiğin heyecanlı ve strateji üzerine kurulu. Tabii Sezar’ın ölümü düşmanlarını alt etmek, topraklarını korumak ve üstünlük daha kuvvetli bir ittifaka katılmanı ya da kendininkini oluşturmanı gerektirecek. Kurduğunuz bu devletin yönetimi tamamen sizin elinizde. Oyunda kendine özgü görevleri olan 10 farklı birim asker bulunmaktadır. Savaş ve fetihlere karşı strateji geliştirirken bu askerlerin eğitimi de size kalıyor.

Oyundaki sosyal bağlantınızı Facebook ve Game Centerüzerinden yapabiliyorsunuz. Ayrıca Game Center’dan bağlanarak veya oyunu çevrimiçi modunda oynayarak lider panosunda isminizi görebiliyorsunuz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir