Gameloft’tan bir oyun daha: Total Conquest


99

Total Conquest

Mobil platformların en iyi oyunlarını geliştirdiğini söyleyebileceğimiz Gameloft yine mükemmel bir oyunla karşımızda: Total Conquest. Sahip olduğu grafiksel güç ve sistemin işleyişi ile ilk ayında bile milyonlarca oyuncuyu telefon başına kitleyen Total Conquest şu anda iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilebilmekte. Oyun içi alımlar yapabilir, diğerlerine savaş açabileceğiniz bir oyun sizleri bekliyor.

“Savaş borusunu öttür ve Roma İmparatorluğu’nu kontrol etme savaşında lejyonlarca oyuncuya çevrimiçi olarak katıl!”
Total Conquest, bir Roma valisi olarak kendi şehir devletini ve ordunu geliştirdiğin heyecanlı ve strateji üzerine kurulu. Tabii Sezar’ın ölümü düşmanlarını alt etmek, topraklarını korumak ve üstünlük daha kuvvetli bir ittifaka katılmanı ya da kendininkini oluşturmanı gerektirecek.

Kurduğunuz bu devletin yönetimi tamamen sizin elinizde. Şehrinizi kulelerle, tuzaklarla, duvarlarla, kapılarla ve garnizon birimleriyle savunmak da oyunun heyecanlı kısmı.
Oyunda kendine özgü görevleri olan 10 farklı birim asker bulunmaktadır. Savaş ve fetihlere karşı strateji geliştirirken bu askerlerin eğitimi de size kalıyor. Sürükleyici ve oynaması kolay olan oyun diğer tüm Gameloft oyunları gibi sizi dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşma imkanı sunuyor.

Oyundaki sosyal bağlantınızı Facebook ve Game Centerüzerinden yapabiliryorsunuz.
Ayrıca Game Center’dan bağlanarak veya oyunu çevrimiçi modunda oynayarak lider panosunda isminizi görebiliyorsunuz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir