Blizzard Outcasts: Vengeance of the Vanquished duyuruldu!


114

Blizzard Outcasts Vengeance of the Vanquished

Kuşkusuz en çok takip ettiğimiz oyun geliştiricilerinden olan Blizzard’dan fazla heyecanlandıran bir açıklama geldi. Biz WoW’un yeni paketi üzerinde, Diablo 3’ün üzerinde çalıştığını düşündüğümüz Blizzard oysa bizlere yepyeni bir oyun hazırlıyormuş. Oyunun bu vakte kadar hiçbir bilgisinin internete sızdırılmamış olması dikkatleri çekerken oyunun bir dövüş oyunu olduğunu, adının da Blizzard Outcasts: Vengeance of the Vanquished olduğunu belirtelim.

Bugün yapılan açıklamayla birlikte Blizzard, dövüş oyunu Blizzard Outcasts: Vengeance of the Vanquished’i kamuoyuna duyurdu. Oyun, İngilizce bilenlerinizin isminden de anlaşılacağı gibi (Blizzard Dışlananları: Ortadan kaybolanların intikamı), Blizzard oyunlarında bir şekilde ölenleri ortaya çıkarıyor.

Tam bir dövüş oyunu olan Outcasts’te Kael’thas’tan tutun, Treasure Goblin, Battlecruiser ve Arcturus Mengsk gibi birçok yitik karakteri barındırıyor.

Blizzard evreninden mekanlarda yaptığımız dövüşlerde, her karakterin de özel hareketleri bulunuyor. Ayrıca belirtilene göre oyunla birlikte sunulan “Blizzard Outcasts Fight Stick”, oyunu kolay oynamanızı sağlıyor. Bu kontrol cihazında dikenli bir joystik, 32 tuş ve oyun içi alımlarınızı kolaylaştırmak için kredi kartı yuvası bulunuyor.

Eğer buraya kadar haberimizi ciddiyetle okuduysanız, bugünün tarihine göz atmanızı diliyor ve 1 Nisan’ınızı kutluyoruz. Blizzard’a da bu geleneği bozmadıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir