Word Of Wardcraft İncelemesi


86

Blizzard tarafından hazırlanan ve kısa sürede popülerliğini arttıran Word of wardcraft avantajlı oyun seçeneklerinden biridir. Savaş ve strateji temalarına sahip olan oyun içerisinde zamanınızı keyifle geçirebilmeniz mümkündür. Başarılı olabilmek adına ise her zaman rakiplerin hamlelerine dikkat edilmelidir.

Ek paket olarak oyuna yeni içeriklerin sunulması ile birlikte daha çok talep görmeye başlamıştır. Çevrimiçi farklı rakipler ile birlikte gerçekleşen oyunda görüntü ve ses kalitesi yüksektir. Özellikle grafikler son derece dikkat çekicidir. Zamanınızın büyük bir kısmını keyifle geçirebilirsiniz.

Oyunda yapılan yenilikler ile birlikte farklı ırklar eklenmeye başlamış durumdadır. Böylelikle her gün sıkılmadan birbirinden değişik maceralar yaşayabilirsiniz. İmparatorlukların kurulduğu şehirler ve görseller son derece etkileyicidir.

Keyifli ve farklı bir oyun araştırma olanlar açısından mutlaka tercih edilmesi gereken seçeneklerden biridir. Çok fazla bağımlılık oluşturmaması adına her gün dikkatli bir şekilde katılım sağlamak önemlidir. Savaş, gerilim, macera gibi temaları seviyorsanız eğer ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Oyuna erişim sağlayabilmek adına herhangi bir para ödemenize gerek yoktur.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir