Yeni NFS, Underground 3 olmayacak


90
nfs

nfs

Geride bıraktığımız dönemde yeni yayımlanan Need for Speed trailerıyla birlikte tüm araba yarış oyunları sevenler bir anda internetin başına kitlenmiş, trailerdan daha fazla bilginin peşine düşmüşlerdi. Fragmanda şehir içi görüntülerin ve gece temasının kullanılması tabi ki her oyuncunun aklına Underground serisini getirecekti ve öyle de olmuştu; hatta yeni çıkacak oyunun Underground 3 olacağı bizlerce kesinleşmişti bile. Ama sonunda Twitter’dan üzücü bir açıklamayla karşılaştık.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan fragmanı ile NFS tutkunlarını heyecanlandırmayı başaran EA Games, bugün Twitter üzerinden gelen “Yeni oyun Underground 3 mü olacak?” sorusuna, “Bu Underground 3 değil, ama onunla oyunu muhteşem yapacak birçok ortak özelliği bulunuyori. Bu sadece NFS!” cevabını verdi.

Görünen o ki Underground 3’ü bekleyen bizler, birazcık hayal kırıklığına uğrayacağız, ama yinede Underground serisi ile birçok ortak özellik bulunduracağını bilmek, ve Need for Speed markasının yeni bir döneme gireceği dedikoduları bizleri heyecanlandırmayı başarıyor. Bakalım Electronic Arts, bu sefer oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir