Zombi Kahraman, CS Online’a eklendi


92

cs_online

Bir zamanların dünyanın en çok oynanan oyunu olan ve halen internet cafeye arkadaşlarımızla gittiğimizde en çok oynamak istediğimiz oyun olan Counter Strike’ın Online versiyonu birkaç ay önce Türkiye’de resmi olarak oyunculara sunulmuştu. Oldukça büyük ilgi gören oyun halen güncellenmeye devam ediyor ve sonunda geliştiriciler Zombi Kahraman modunu da oyuna dahil etmiş durumda.

Zombilerin ortaya çıkmasından bir yıl sonra, onların gitgide daha da tuhaf davrandığını, dahası, iyice güçlendiklerine tanık olduk. Zombiler yenileniyor ve evrim geçiriyor!

Lüks ve sevimli kent artık çığlıklarla ve zombilerin ürkütücü tınılarla dolayı müzikleriyle çınlıyor. Bu sesi susturup dilediğimiz şarkıları çalmanın zamanı geldi.

Tüfekten bıkanlara duyurulur: Buna ne dersiniz?
Çift namlulu silah:
Çift namlulu av tüfeği kısa namlulu bir silah. Dilediğinizde otomatiğe alıyor, dilediğinizde ikili kurşun yağdırabiliyorsunuz. Özellikle yakın ve orta ölçekli çatışmalarda son derece güçlü. Patlama kuvveti Winchester M1887’den bile daha yüksek olan bu silah zombileri indirmek için ideal.

Yeni karakterler ve yeni özellikler nihayet Türkiye’ye de ulaştı!


Korku Terminatörü:
Korku Terminatörü zombilere özgü zombi setlerinden biri. Mustasyon, Zombi: Kahraman. Diğer modlarda kullanılamıyor. Bu seti alan oyuncular zombilere özgü Ölümcül Vuruş yeteneği kazanıyor.

Yuri ve Criss:
1990’ların ortalarında Asya’da doğan Yuri patlayıcılarla ilgili her şeyde uzman. Daha önce ayrılıkçı Müslüman savaşlarına katıldı. Patlayıcılar üstüne yaptığı bir deneyde öldü sanılıyordu. Oysa ortadan kaybolduğu süre içinde yeni patlayıcılar geliştirdi ve Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalandığı yerde görüldü. Criss ise işe İngiltere’de tıp öğrencisi olarak başladı ama savaş becerileri o kadar prestij kazandırdı ki, Terörizm karşıtı kuvvetlere alındı. Etrafında bir sır perdesi olan bu karakterin Rex araştırma Enstitüsü’nün bombalanma olayına karıştığından kuşkulanılıyor.

Kara Parola 2:
Kara Parola’yı (Black Cipher) duymuş olabilirsiniz ama bu kez Counter Strike Online’a Kara Parola 2 de eklendi. Bilgisayar korsanlığına karşı geliştirilen bu program 20 Kasım 2013 tarihinden itibaren kullanıma geçecek.

Lighting Big-Eye: Kocagöz Şimşek
İguanadan yola çıkılarak geliştirilmiş olan bu tabanca çok kuvvetli su ateşiyle geniş bir alana hasar verebiliyor. 40 kez H20gücündeki tabaca, beş raund için ateşlenebiliyor. Ağırlık ve isabette etkili ve asla geri tepmiyor. Ancak çok düşük bir ateş gücü ve oranına sahip ve bir bel tabancası olarak biraz pahalı.

Zombi etkinliklerini kaçırmayın!

20 Kasım-4 Aralık arasında muhteşem zombi etkinlikleri ve fırsatları oyuncuları bekliyor. Öncelikle, oyuncular Zombi Kahraman modunda oynadıkların %50 bonus TP/Puan alacaklar. 150 insanı enfekte ettiklerinde ise Hafif Zombi, Ağır Zombi, Nata Bıçağı ve Çekiç 10 günlük sizlerin olacak! Dahası, 120 dakikadan fazla oynayan oyuncular için etkinlik Sürekli Hayatta Kalma, Üstün DNA, Bomba Uzmanı ve Cani Suikastçı hediye edilecek!


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir