AC: IV Black Flag satışa sunuldu


91

AC IV Black Flag

Oyuncuların sabırsızlık ve büyük merakla beklediği Assassin’s Creed 4 Black Flag sonunda satışa sunuldu. Bir önceki versiyonuyla pek de beklentileri karşılayamayan oyun serisi oyuncuları halen ikinci oyunu oynamakta bırakmıştı, ancak aynı hayal kırıklığını AC: IV Black Flag’de yaşamayacak gibi görünüyoruz. Dünya ile aynı anda PlayStore’da satışa sunulan AC: IV Black Flag’i şu anda uygun ödeme koşullarıyla birlikte satın alabilirsiniz; ayda 5 liralık taksitle almanız bile mümkün.

Uzun süredir dillerden düşmeyen ve birçok Assassin’s Creed çılgınının merakla beklediği Assassin’s Creed IV: Black Flag Playstore’da da satışa sunuldu. Oyunseverler büyük bir merakla bekledikleri serinin bu son macerasına, ayda 5 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile kolaylıkla sahip olabilecekler.

Efsanevi serinin son oyunu AC IV: Black Flag, benzersiz hikayesi ve muhteşem açık dünya yapısıyla heyecan dolu deneyimler sunacak. Oyunseverler, karizmatik korsan Edward Kenway ile Karayipler’de soluk soluğa bir macera yaşayacaklar.

Daha fazla bilgi ve oyunu satın almak için buraya tıklayınız


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir