GTA V için adil kullanım kotası kaldırıldı


105

gta_v

Önümüzdeki ay PC için sonunda çıkışını gerçekleştirmesini beklediğimiz GTA V için Türk Telekom’dan yeni bir açıklama geldi. Oyunun yayımlanmasının ardından oyunu satın alan oyuncular oyunu indirdikleri takdirde adil kullanım kotalarında hiçbir düşüşün yaşanmayacağı ifade edildi. Yani, oyunu faturasına yansıtarak satın alan oyuncuların en çok korktuğu konuya nokta konulmuş gibi gözüküyor. Tabi bunun da belli başlı detayları var.

Oyunun dijital satışını yapan Playstore ise GTA V’i satın alanlara hayli sağlam bir kampanya sundu. Eğer oyunu 1 Nisan’dan önce sipariş ederseniz, 2-30 Nisan tarihleri arasında sınırsız Adil Kullanım Kotası’na erişme hakkı kazanacaksınız. Tek başına bile kota düşmanı olacak olan GTA V’in (65GB) böyle kampanyayla gelmesi oldukça hoş bir durum. Yine de olayla ilgili bilmeniz gerekenler var.

PlayStore’a bu kotanın sadece GTA V için mi, yoksa tüm internet kullanımı için mi olduğunu sorduk. Gelen cevap olumlu yönde oldu. Yani belirlenen tarihler arasında sınırsız kota ile interneti kullanabileceksiniz. Ayrıca kampanyadan sadece TTNET Limitsiz İnternet’e sahip olan kullanıcılar yararlanabilecek. Eh, bir de oyunu faturaya yansıtarak almanız gerekiyor, yani kredi kartı gibi seçenekler bu kampanya için geçerli değil. Son olarak, oyunun size verilecek versiyonu Steam aktivasyonu içermiyor. Oyunu Steam üzerinden oynayamayacağınızı da belirtelim.

Son söz artık Rockstar’da, oyunun bir kez daha ertelenmemesini temenni ediyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir