GTA V PC görüntü kalitesi karşılaştırması


106

GTA V

Neredeyse tüm oyun platformlarında yer alan ama henüz PC’ye çıkışını gerçekleştiremeyen GTA V, 14 Nisan’da bilgisayar oyuncuları için de oynanabilir hale gelecek. Sürekli ertelenen oyunun çıkış tarihi mutlaka Rockstar’ın büyük eleştiriler almasına neden oldu. Ancak tartıştığımız firma Rockstar, o işini fazlasıyla iyi bilir; gönlümüzü almasını da. Dün bir video yayımlandı ve oyunun PC, PS3 ve PS4 arasındaki grafik görüntüleri karşılaştırıldı. Emin olun beklediğimiz süreye değecek.

Öncelikle eski nesil konsollar olan PlayStation 3 ve Xbox 360’ta yer alan ve konsolların sınırlarını zorlayan Grand Theft Auto V, geçtiğimiz senenin sonunda artırılmış grafik kalitesi ve FPS kamera açıları ile PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde yer almıştı. PC oyuncuları ise Ocak’ta hasret gidereceklerini düşünürken bir kez daha ertelenme haberi ile yıkıldı belki, ama yapımcılar diğer platformlarda hayal bile edilemeyecek bir grafik kalitesinin peşinde olduklarının sinyalini verdi.

YouTube üzerinde yayımlanan bir karşılaştırma videosu, Grand Theft Auto V’in PC ne kadar detaylı ve ne denli kaliteli gözükeceğini orta seriyor. Eski nesilden yeni nesle geçişte nasıl grafik seviyesinin arttığını gördüysek, bu kez en az iki katı kadar detay artışı bizleri bekliyor olacak.

İşte karşınızda PS3, PS4 ve PC grafik karşılaştırma videosu:


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir