PlayStore’da yeni bir Türk oyunu: Toy Car Simulator


109

Toy Car Simulator

Türk oyun geliştiricileri bu vakte dek hem AppStore’a, hem de PlayStore’a birçok oyun ve uygulama eklediler. Ancak bu uygulamaların özgün olmaması ya da iyi bir grafik kalitesine sahip olmaması onları hiçbir zaman çok yukarı, dünyaca tanınır seviyelere çıkaramadı. Hazır scriptlerin kullanılmasının maalesef böyle bir kötü yanı var. Daha önce piyasaya Orange Ball adında farklı bir oyun da sunmuş olan Onivo Games tarafından geliştirilen Toy Car Simulator, hem eğlenceli grafikleri hem de uzun kariyer seçeneğiyle oynanması gereken oyunlar listesinde kendine yer edindi.

Genelde hazır kitlerin sıkça kullanıldığı mobil oyunlarda, kaliteden ödün vermemek için araç fizikleri, modellemeler, grafikler dahil tamamen sıfırdan tasarlanan oyun, Türk oyun dünyası içerisinden çıkan en başarılı mobil oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bizlerinde eğlenerek oynadığı Toy Car Simulator’un Google Play adresine şuradan, Onivo Games’in bir önceki başarılı platform oyunu olan Orange Ball’a ise şuradan ulaşabilirsiniz. Bu arada oyunun Apple App Store için de çok yakında yayımlanacağını belirtelim.

İşte Toy Car Simulator’un oynanış videosu:


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir