Playstore’a iki yeni oyun


82

NBA 2K14 ve Formula 1

“Türkiye’nin Steam’i” olarak adlandırabileceğimiz Playstore listesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. TTNET tarafından sağlanmakta olan servisle oyuncular internet üzerinden oyunları satın alırken fazlasıyla rağbet görmekte. Hatta gelen bilgilere göre Playstore’dan yapılan oyun alışverişi Steam’den daha fazla; Türkiye istatistiklerine göre. Ve şimdi Playstore satmakta olduğu oyunlar listesine iki yeni oyun daha eklemiş bulunmakta.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, geçen yıl “Yılın Spor Oyunu” ve “Yılın Oyunu” kategorilerinde 38’den fazla ödül alan NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K 14 oyunseverlerle buluşuyor. Üstelik seride, ilk kez aralarında “Fenerbahçe Ülker” ve “Anadolu Efes”in bulunduğu Euroleague takımları da yer alıyor. Oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 6 TL’den başlayan taksitler ile 72TL’ye ulaşabilecekler.

Codemasters’ın 6.5 milyondan fazla satan, ödüllü Formula 1 markasının en son oyunu da dünya ile aynı anda Playstore’da oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Oyun tutkunları bu muhteşem oyuna aylık 7 TL’den başlayan taksitler ile 84TL’ye ulaşabilecekler. Formula 1 2013 sezonunun heyecanını sonuna kadar yansıtan F1 2013, yarış oyunları konusunda uzman Codemasters’ın bütün tecrübesini konuşturduğu bir oyun! Video oyunları dünyasının en gelişmiş F1 simülasyonu! “NBA 2K 14” ve “Formula 1 2013” oyunları, Playstore’da oyunseverleri bekliyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir