PS Plus için özel bir video


86

ps_plus

Sony, PlayStation Plus’ın 2013’te neler yaptığını açıklığa kavuşturan bir video paylaştı bizlerle. Bu sene içerisinde hangi özel oyunların Plus üzerinden Sony oyuncularına sunulduğu anlatıldığı sırada eminiz ki siz de Plus üyeliği almak isteyeceksiniz. Neredeyse 3 dakikalık bir uzunluğa sahip olan yeni yayımlanmış videoda duygulanmamak elde değil, evet; cidden öyle.

Sony’nin 2013’te PlayStation Plus videosu hakikaten insanı efkarlandırıyor. Sene boyunca verilen oyunların derlendiği videoyu kesinlikle izleyin; zira iki opsiyon var, ya Plus üyesi değilsinizdir ve bu videodan sonra olmak isteyeceksiniz; ya da üyesisinizdir ve benim gibi sene boyunca oynadığınız oyunların bir kolajına bakıp “Vay arkadaş, şu War in the North’u indirdiğimde neler olmuştu, aa evet az mı oynadım Thomas Was Alone’u” diyerek nostalji olacaksınız.

O zaman bir de sizlere soralım, sene boyunca Plus’tan indirip en çok oynadığınız oyun neydi? En çok hangi oyunun Plus’a gelişine sevindiniz? Bir de bonus soru: Siz para verip aldıktan sonra Plus’a gelen oyun hiç oldu mu? (Bu sonuncusu acı hatıraların sorusudur). İşte Sony’nin PS Plus için yayımlamış olduğu o video, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir