Ashes of the Singularity, DirectX 12 ile haftaya geliyor!


114

Ashes of the Singularity

Oyun tutkunlarının uzun süredir beklemekte olduğu DirectX 12, desteklenen oyunlarda ve bilgisayarlarda yüksek oranda performans ve grafik kalitesi artışı sağlayacak. Windows 10’la birlikte kullanılabilecek olan DirectX 12’yi ilk destekleyecek olan oyun da Ashes of the Singularity. Önümüzdeki hafta oyun alpha versiyonuyla birlikte oyunculara sunulacak. 49.99 dolarlık bir fiyata sahip olan oyunun bilim-kurgu RTS temasına sahip olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

WindowsCentral’da yapılan habere göre PC oyuncuları önümüzdeki haftadan itibaren Windows 10 üzerinde DirectX 12’li Ashes of the Singularity’yi deneyebilecek. Tabii ki bir şartla, oda oyunu satın almış durumda olmamız gerektiği. Ashes of the Singularity ise henüz Alpha aşamasında ve 44.99$’lık satış fiyatına sahip durumda.

Eğer Windows 10 ve DirectX 12 destekli bir ekran kartına sahipseniz ve DirectX 12’yi ilk deyimleyen oyunculardan biri olmak istiyorsanız Ashes of the Singularity’yi aşağıda vermiş olduğumuz linkten satın alabilirsiniz.

Ashes of the Singularity Satın Al


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir