Assasins Creed Origins


79

Ekim 2017 yılında Ubisoft Montreal tarafından üretilen oyun; aksiyon, macera ve gizlilik oyunu olarak dizayn edilmiştir. Oyun, Mısır’da geçiyor. AntilNext 2.0 motoru ile PS4, XBox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabiliyor.

Oyunun tasarımcıları, Mustapha Mahrach ve Eric Baptizat’tır. Hikaye oyunu türünde olan Assassian Creed’de çoklu oyuncu sistemi bulunmuyor. Daima başarılı çalışmaları ile oyun tasarımları sunan Ubisoft, Origins oyununda aynı istikrarı sürdürüyor.

Görsel temalar, ses ve görüntü efektleri, kontrol faktörleri muazzam şekilde dizayn edilmiş. Antik Mısır’ın gizemli dünyasını sunan oyun, en popüler konsol oyunları arasındaki yerini koruyor.

Devasa bir harita fonksiyonu ile sunulan ve Mısır’ın tamamını sunan oyunda, Bayek ve Siwa karakterleri bulunuyor. İskenderiye, Giza ve Nil’in şahane deltalarını sunan Assasins Creed Origins, Fat Travel özelliği de sunuyor. Çöl ortasında şahane görseller sunarak, hızlı gidilebilir noktalar ile hikayede hızlı ilerleme sağlanabiliyor.

Kleopatra, Ptolemy ve Sezar gibi karakterlerinde yer aldığı oyun, antik Mısır’ın tüm zenginliğini, oyun keyfi ve Ubisoft kalitesiyle sunuyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir