Rocket Leuge


69

PSYONIX yapımcısı tarafından konsol ve PC oyunu olarak tasarlanan Rocket Leuge, araba futbolu oyunudur. Derecelendirme sistemi bulunan Rocket Leuge’de, 1v1, 2v2 isterseniz 3v3 şeklinde oynayabilirsiniz. Rastgele oyuncularla ya da kendi arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Oyunda seçilen arabalar değiştirilebilir, skinler ve çeşitli aksesuarlar da takabilirsiniz. Oyun içinde arkadaşlarınızla takas da yapabilirsiniz. Rumble modu bulunan oyunda, her 10 saniyede bir özel güç gelir. Her özel güç farklı olarak sunulur.

Rocket Leuge oyununda offline olarak ligde yapabilirsiniz. Takımınızı kurup, botlarla birlikte ligde devam edebilirsiniz. 2015 yılında piyasaya sürülen oyun; PS4, XBox One, Nintendo Switch, MacOs, Microsoft Windows ve Linux işletim sistemlerinde oynanabiliyor.

Dünya çapında profesyonel oyuncuları olan ve turnuvaları düzenlenen Rocket Leuge, çok sevilen futbol oyunları arasında yer alıyor. Oyun ilk piyasaya sürüldüğünde, PS+ ile PS4 üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyordu. Popülerliği devam eden oyun, ücretli olarak oynandığı platformlara göre satışa sunuluyor.

Hem futbol severlerin hem de araba tutkunlarının sevdiği, sürüş keyfi ve eğlenceyi bir arada sunan Rocket Leuge envai çeşit araç seçeneğiyle sunuluyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir