Call of Duty Black Ops 3


81

Call of Duty: Black Ops III, Treyarch tarafından geliştirildi. Activision tarafından yayımcılığı yapılan, IW engine motor türünde bir oyundur. Birinci şahıs nişancı kategorisindeki oyun, Gavin Locke tasarımıdır.

Serinin ilk oyununa senaryo bakımından benzer ve fakat oyun içeriği açısından tamamen farklıdır. Kasım 2015’te piyasaya sürülen Black ops 3 oynanan platformlar arasında; PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows seçenekleri yer alıyor.

Mature derecelendirme sistemiyle tasarlanan oyunun geliştiricileri ise; Treyarch, Raven Software, Mercenary Technology, Beenox isimlerinden oluşuyor.

Oyunda 3 adet mod bulunuyor. Hikaye modu, multi player ve zombies modlarıdır. Konsol ve Pc oyunu olarak oynanabilir özelliktedir. En popüler PlayStation oyunları arasında yer alıyor.

Hikaye uzunluğu açısından ve içerik bakımından en ideal COD oyunları arasında yer alır. Direct Neural Interface (DNI) teknolojisi kullanılarak, oyunun karakteri kontrol ediliyor. Prostetik kol ve bacaklara kavuşan oyun karakteri, beyniyle DNI sistemine ve makinelere bağlanıyor. Aynı zamanda bir bağlantı sistemi sayesinde, askerlerle iletişime geçebiliyor. Training görevlerinin tamamlanmasıyla, oyun Singapur’da geçiyor.

 


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir