Command and Conquer Online


83

Strateji oyunlarında yılların tecrübesi olan Command and Conquer online versiyonunu çıkarıyor. EA Games tarafından açıklanan haberde oyun Battlefield 3 grafik motorlarıyla dizayn edilmiş. Yani grafik bakımından biraz tatmin etmeyen oyun şimdi her bakımdan tatmin edici bir hal alacak gibi gözüküyor. Oyuna online özelliğinin eklenecek olması ise en keyif verici haber olsa gerek.

EA yöneticilerinden bu online oyun hakkında bazı açıklamalar geldi : “Online olarak birçok puzzle oyunu, FPS ve RPG oyunları yapıldı biz düşündük ki niye online strateji oyunuda yapılamasın. Bu yüzden geliştirmekte olduğumuz Command & Conquer serisine yeni taban olarak Generals2′yi ele aldık ve serinin tek bir kimlik üzerine kalmadan geliştirebileceği ve sürekli güncellenebileceği bir platform oluşturduk.”

Oyun ise free to play, yani ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunculardan kar amacı gütmediklerini, sadece strateji oyunlarının daha fazla oynanılmasını düşündüklerini söyleyen yönetecilere buradan büyük bir alkış gönderiyoruz.

Aşağıda Gamescom oyun fuarında paylaşılmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir