Age of Empires Online Yeni Irk


87

Gas Powered Games şirketinin geliştirdiği, bizi bilgisayar başından kaldırmayın o efsanevi strateji oyunun online versiyonuna yeni bir ırkın geleceği açıklanmıştı. 16 Ağustos’ta gelecek olan yeni güncelleme ile oyuna girecek olan yeni ırkın Babiller olacağına karar verildi. Bu medeniyeti kurmak isterseniz 900 EP ödemek zorunda kalacaksınız. Yeni güncellemeyle gelecek olan bir başka yenilik ise Fertile Crescent Booster özelliği olacak.

Şirket oyun geliştirici mühendislerinden biri tarafından yapılan açıklamada şu sözler söylendi : ”Babiller ekonomi üstüne kurulu bir medeniyet, asıl özellikleri ise çok kısa sürede, çok hızlı bir ekonomi kurulması ve güçlü ekonominin çok hızlı parlaması. Medeniyet aynı zamanda sahip olduğu kaynakları çok hızı bir şekilde öküz arabaları ile taşıyabiliyorlar. Askeri yönden ise yaptığı haraketleri gizleme üstüne iyiler. Kuşatma kulelerinin içine asker sokabiliyorlar bu da size savaş alanında birçok farklı strateji yaratma şansı sunuyor”

Oyuna yeni ırklar ve yeniliklerin gelmesi ise oyuncuları oldukça memnun etmiş olacak ki resmi forumda birçok olumlu mesaj var.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir