Nakrum


63

Alpha Century ve Fornax’ta işler karışık. Canlılar o kadar ileri seviyede bir uygarlığa sahipler ki uzayda keşiflere çıkabiliyorlar kendi başlarına! Ama buldukları Samanyolu adlı gezegendeki küçük, sefil Adanu’lar evrende neler olup bittiğinden bi’haber. Nakrum’la işler değişebilir!

Fornax halkının işi gücü teknoloji olmuş. Alpha gezegeni, Fornax’ın teknolojik ilerlemesiyle baş edemiyor. Uzay gemiler, uzay üsleri ve daha akla gelebilecek her şey. Artık tek yapmadıkları şey başka gezegende yeni bir hayata başlamak olmuş. Bu da yakın zamanda gerçekleşebilir!

Alpha halkı için de daha çok simyacı bireyler diyebiliriz. Madenlerle uğraşmayı, işlemeyi seven bir halk. Tarihleri boyunca ölümsüzlüğün yolunu arayan bu insancıklar tüm tarih süregeldiğinden beri çiftleşerek soylarının devamını getirmek istemiş. Ama bir süre sonra bu kadar hızlı üreme duyguları evrim geçirmiş ve artık daha yavaş ürüyorlar. Ama ölümsüzlüğü keşfettiler!

Bu gezegenlerin birinde Kara Rahip diye adlandırılan yaratıklar vardır. Bazı rivayetler kulaktan kulağa dolaşmaktadır onlar hakkında “Tanrı’nın yardımcıları” diye. Bu rahiplerden gezegen üzerinde sadece 13 tane var ama her an dikkatli olunması gerekiyor.

Sonuç olarak Nakrum Online bize eşsiz bir dünya, hatta evren sunuyor. Bizim bu gezegende yaşayarak kaybedecek hiçbir şeyimiz yoksa bu gizli evrende keşfedilmek üzere bekleyen çok serüven var demektir.

Nakrum Online oynamak için tıklayınız


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir