Hitman Türkiye’ye mi geliyor


86

hitman_airport

Hitman konusunda son bir iki haftadır büyük dedikodular dönüyor internet üzerinde. Oyunun devamının gelip gelmeyeceği yapımcının kafa karıştıran açıklamalarıyla biraz daha karmaşık bir durum alırken ancak sonunda nihai bir kararın bizlerle buluşturulduğunu söyleyebiliriz. Yapılan açıklamalara göre Hitman serisi kesinlikle devam ettirilecek ve yeni oyunda Türkçe dil desteği de olacak. Peki Hitman Türkiye’ye de mi geliyor?

Yeni nesil Hitman duyurulmuşken, yayımlanan görselde dikkatleri üzerine çeken bir detay var.
Yaklaşık bir saat önce oyunun Facebook sayfasından IO Interactive’in yayınladığı ve yeni oyuna dair ilk görüntü olduğunu belirttiği aşağıdaki resimde bizlerin dikkatini çeken bir nokta oldu.

Ajan 47 görselde gördüğümüz gibi havaalanında o uçaklardan birine binecek. Binebileceği uçakların listesinde İstanbul ve Ankara olması dikkat çekiyor. Bu da akıllara “yeni Hitman’in bir bölümü ülkemizde mi geçecek” sorusunu yöneltiyor. Sonuçta mektupta da yeni oyunda 47’nin bol bol seyahat edeceğiz yazıyordu. Ayrıca Hitman’in filminde İstanbul’u görmüştük. Bir önceki oyunda Hitman Absolution’da Türkçe dil desteğini de gördüğümüzü göze alırsak yeni oyunda İstanbul neden olmasın?


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir