Yeni Hitman’den yeni bilgiler


86

hitman

Hitman’in geliştiricisi IO Interactive, geride bıraktığımız senenin Ocak ayında bir açıklama yapmış, yeni Hitman üzerinde çalışıyor olduklarını dile getirmişti. İster istemez tüm oyun dünyasını ilgilendiren bu haber nedense ardından uzun bir süre boyunca sessizlik içerisine gömülmüştü. 2014 E3’te oyundan bazı bilgiler açıklanacaktı güya, ancak yapımcılar yetiştirememişler. Sonunda oyuna dair bazı bilgiler elimize ulaşmaya başladı. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için hazırlanıyor. Adının Hitman: Sniper olması da yine büyük bir ihtimal.

Ancak IO’nun bu sabah Twitter’dan yapmış olduğu açıklamada “Yeni bilgileri sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” diyerek bizi heyecanlandırdı.

Henüz ismi belli olmayan yeni Hitman oyunu geçen yıl Ocak ayında açıklanmış ve ardından derin bir sessizliğe gömülmüştü. Yeni Hitman’de oyunun eskisi gibi çizgisel olmayan “Sandbox” bir oyun tarzını benimseyeceği ve eski Hitman tadını yeniden yaşatacağı tahmin ediliyor. Hitman ile ilgili haberleri takip etmeye devam edeceğiz. Bu haberle birlikte mobil platformlar için hazırlanan Hitman: Sniper bu yılın son çeyreğinde oyuncularla buluşacağını hatırlatalım.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir