Doğru Ayakkabı; Skechers


84

Klasik, koşu ve yürüyüş ayakkabılarına dair üretimde 1 numara haline gelen Skechers, online platformu ile herkese hitap ediyor. Kadın, erkek ve çocuk tasarımlarının her birini online siteden ele alabilir ve siparişe geçebilirsiniz. Hatta yeni gelen ve indirimli olan ürünlerin de paylaşılması işinizi kolay hale getirecektir.

Bobs B Flex 117117 NTMT

Doğal günlük ayakkabıları beğenenler Bob B Flex modeline göz atabilir. Günlük tarza uyum sağlayan model kadınların şık bir görünüm sergilemesine olanak sağlayacaktır. Son derece tarz bir model olarak paylaşılır ve hem sentetik hem de polyester eşliğinde tasarlandığı belirtilir. Günlük olan modele dair:

  • Bağcıklı ve sportif bir tasarıma imza atılmıştır.
  • File sayası nefes alabilir yapısı ile konfor sunar.

Konfora dair iç tabanda yastıklama da ele alınmıştır. Yastıklama sistemi eşliğinde ultra rahatlık sunar ve ayağınızın gün boyu konforlu kalması sağlanır. Kaliteli olan dış taban ile de performansınızı kısıtlamaz. Sadece 3,8 cm olan topuk yüksekliği ile klasik ve rahat modeller arasında gösterilir.

Go Run Fast 55106 BURG

Erkekler için tasarlanan Go Run Fast 55106 BURG kolay giyilen modeller arasında gösterilir. Bağcıklı olan ayakkabı modeli yürüyüşler ve koşular için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda egzersiz programlarına da uyumlu olan modeller arasında gösterilir. Örme kumaş yapısı ve sentetik oluşu ile son derece rahat etmenizi mümkün kılacaktır.

Aynı zamanda özel tasarım olan modelin nefes alabilirlik sunmasına özen gösterilir. Yastıklı olması da ne denli konforlu bir model olduğunu kanıtlar nitelikte. Hava alma özelliği spor egzersizlerinin sorunsuz bir şekilde geçmesine olanak sağlar. Nitekim terleme yapmaz ve ayakta hafiflik sunar. Hafif ve konforlu bir spor deneyimine dair sıklıkla tercih edilen modeller arasında gösterilir.

Rainbow Racer 302300N BLU

Sadece yetişkinlerin değil aynı zamanda çocukların da öne çıkan markaları arasında yerini almıştır. Nitekim küçük ayaklara uygun olan modellere imza atılmıştır. Rainbow racer BLU modeli de bunlar arasında gösterilir. Mavi spor ayakkabısı küçük kızların beğenisini karşılamak için tasarlanmıştır. Tasarımı sırasında:

  • Özel yastıklama sistemi ile konfora yer verilmiştir.
  • Ön cırt cırt bantlar ile tam kavrama esas alınmıştır.

Kolay giyilebilir modeller arasında olduğu için de tercih halindedir. Hafif topuk içermesine rağmen bu durum ayakların konforlu kalmasını engellemez. Aynı zamanda kauçuk taban yapısı ile uzun ömürlü modeller arasında gösterilir. Tasarımından kaynaklı da görenleri kendine hayran bırakır. Özellikle de taban kısmında ki renkli şölen herkesin beğenisini toplamıştır.

Legging W Ankle Legging

Spor egzersizleri sırasında rahat etmek isteyen kadınların önceliği doğru taytı bulmak oluyor. Bunun için markaya başvuranlar aradıkları modele kavuşacaktır. Örneğin Legging W Ankle Legging modeli bunlar arasında gösterilir ve sıklıkla tercih edilir. Özellikle de tam kavrayışı ve konforlu yapısı ile öne çıkan tayt modelleri arasında gösterilir.

Modelin yapım aşamasında hem naylon hem de elastan içermiştir. Bu durum elastik yapısını gösterir ve tam kavrama sunar. Aynı zamanda regular kalıp eşliğinde hazırlanması da ne denli rahat olduğunu kanıtlar nitelikte. Esnek yapısı ile performansınızı arttırmanıza imkan tanır. Bununla birlikte hareket özgürlüğü sunduğu için tercih edilen modeller arasındadır.

Polo M Short Sleeve Polo^7

Polo yaka tişört arayışında olanlar da markanın web sitesine göz atabilir. Öyle ki hem klasik hem de spor tasarımlara sahip olan pek çok tişört mevcut durumda. Bunlardan bir tanesi de Polo M Short Sleeve Polo olarak paylaşılıyor. Günlük ve klasik tarza sahip olanların göz attığı modeller arasında gösteriliyor. Tişörte dair:

  • %100 pamuk ile tasarımlara imza atılmıştır.
  • Kalıp için Regular ele alınmış ve spor görünüm desteklenmiştir.

Aynı zamanda çift örgü kumaşı ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlü modeller arasında gösterilir. Skechers imzası taşıyan model klasik tarza uyumlu bir görünüm sergilemektedir.

Görüldüğü üzere günlük, spor ve klasik tasarımların her biri https://www.skechers.com.tr/ üzerinden paylaşılır. Hepsinin ürün özelliklerine göz atarak istediğinizi sipariş etmeniz bekleniyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir