EA, yine en büyük aday


81

ea

Artık ismini geliştirdiği oyunlardan çok kazandığı! ödüllerle duyduğumuz Electronic Arts – EA – için benzer bir haber daha geldi. Bundan önce iki sene üst üst “Amerika’nın en kötü şirketi” ödülünü almayı başarmış olan EA, bu sene de bu ödülün en büyük adayı olarak gösterilmekte.

Tüketici haklarıyla ilgilenen Consumerist sitesinin her sene Nisan ayında yaptığı “Amerika’nın en kötü şirketi” ödülü, görünüşe bakılırsa bu sene de Electronic Arts’a gidebilir. İki senedir “ödülü” kazanan EA Games, Consumerist’te yayınlanan bir blog yazısına göre bu sene de hakkında en çok “aday gösterin!” maili atılan firma halinde.

Her ne kadar EA yetkilileri “Biz Amerika’daki en kötü şirket değiliz, bunu biliyoruz” deseler de, aynı zamanda “Fakat bu sonuçlar çıkıyorsa bir noktada ciddiye de almamız gerekiyor” fikrini de savunuyorlar. Biz de EA’in Amerika’daki en kötü şirket olduğunu düşünmüyoruz. Dünyayı krize sokan bankalar dururken zaten bu paye EA’in haddine değil. Ama üç kere üst üste bu “onura” layık görülürsen şapkayı önüne koy düşün sevgili EA!


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir