FIFA 15 Türkçe Yama


78

fifa_15

Bu sene barındırdığı ligler arasına uzun süredir yer vermediği Türkiye Süper Ligi’ni de ekleyen FIFA, bu iyi haberin yanında maalesef biraz üzüp Türkçe dil desteğini oyuna yerleştirmemişti. Ancak neredeyse 10 senedir Türkçleşetirme işiyle uğraşan bir ekip oyunu kısa süre içinde Türkçe dosyalarla da adapte etti ve indirime açtı. Daha önceki FIFA versiyonlarda oyunun PC sürümüne pek özen gösterilmiyordu; bu sene EA’in işi daha sıkı şekilde ele aldığını da söyleyebiliriz.

FIFA 15’teki Türkçe eksikliğini gideren grup ise Fifa exTReme oldu. Ekip oyunun çıkışıyla birlikte başlattığı FIFA 15 Türkçe yama çalışmasını geçtiğimiz gün tamamladı ve oyuncuların kullanımına sundu.

Yama ile birlikte oyun içerisindeki ana menü, açıklamalar, kontroller, gol sevinçleri, istatistikler, yetenek hareketleri, beceri oyunları ve modlar gibi birçok kısım artık Türkçe olarak karşımıza çıkacak. Fifa 15 için yayınlanan Türkçe yamayı bu sayfadan indirebilirsiniz. Yamayı indirmeden görmek isterseniz, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir